Samsun Otomatik Kapı Fiyatları

Samsun Otomatik Kapı Fiyatları

Gelişen teknoloji ve modern mimari, çeşitli sistemlerin kapalı alanlarda kullanılmasını yaygınlaştırmıştır. Bunlardan biri de iç mekanlarda yaygın olarak kullanılan otomatik kapı sistemleridir. Otomatik kapı sistemleri satışı ve kurulumu üzerine donanımlı ekibi ile hizmet veren Erkul Bilişim firmamız, tüm mekanlar için otomatik kapı sistemleri hizmeti sunmaktadır. Durum böyleyken firmamız dahilinde Samsun otomatik kapı fiyatları oldukça merak edilmektedir.

Samsun otomatik kapı fiyatları, kullanılan materyaller ve tasarımlarına göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda Samsun otomatik kapı fiyatları belirlenirken dikkate alınan farklı etkenler de vardır. Erkul Bilişim olarak müşterilerimizin bütçelerine uygun kaliteli hizmetleri bir arada sunmaktayız.

Samsun Otomatik Kapı Sistemleri

Samsun otomatik kapı sistemlerinin kullanım mekanına göre birçok türü vardır. Otomatik kapı sistemleri ev, site, yazlık, depo, vs. Gibi farklı mekanlar için çeşitli şekillerde kullanılabilir. Görsel olarak da birbirinden farklı olan otomatik kapı çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Endüstriyel garaj kapıları
  • Fotoselli otomatik kapılar
  • Standart otomatik kapı sistemleri
  • Hızlı (Sarmal) kapılar
  • Otomatik PVC kapılar

Kullanıcılar tarafından tercih edilen bu otomatik kapı çeşitlerinin hepsi sensör ya da fotosel adı verilen sistemlerle desteklenerek çalışmaktadır. Bu anlamda Samsun otomatik kapı sistemleri kullanıcılara oldukça elverişli çözümler sunmaktadır.

Samsun Otomatik Kapı Sistemleri Kurulumu

Samsun Otomatik Kapı Fiyatları

Samsun otomatik kapı sistemleri kurulacağı her ortamın doku ve yapısına göre uygun bir şekilde dizayn edilir. Bu sayede otomatik kapı sisteminin uygulanacağı mekanın mimari tasarımı bozulmamış olur. Bunun yanında kurulumu yapılan tüm otomatik kapı sistemlerinin görüntüsüne de çok dikkat edilir. Oldukça estetik olarak tasarlanan bu kapılar aynı zamanda geniş bir model ve renk seçeneğine sahiptir.

Samsun otomatik kapı sistemlerinin uygulandığı birçok alan vardır. Bu alanlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Kapılar
  • Panjurlar
  • Kepenkler
  • Bahçe kapıları
  • Pencereler

Birçok alana entegre edilebilen otomatik kapı sistemleri her türlü darbeye ve yangına karşı dayanıklı özel malzemelerden üretilmektedir. Bu sayede kullanıcılara uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. Bununla birlikte kurulumu tamamlanan bütün Samsun otomatik kapı fiyatları da her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Kullanıcılar böylece düşük maliyet ile yüksek teknolojiden faydalanabilir.

Erkul Bilişim firması bireysel ve kurumsal anlamda tüm müşterilerin her türlü ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılamaktadır. Otomatik kapı sistemlerinin yanında müşterilere sunmuş olduğu entegre olarak çalışabilen otomatik kepenk ve fotoselli kapı sistemleri de bulunmaktadır. Firma tüm bu çalışmalarının yanında müşterilerine daha güvenli, etkili ve hızlı hizmet sunmak için hem satış öncesi hem de satış sonrası yardımcı çalışmalarını yürütmektedir. Ayrıca kurmuş olduğu tüm kapı sistemleri uluslararası sertifikaya sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Otomatik Kapı Motorları Hangi Özelliklerine Göre Seçilmelidir?

Otomatik kapı motoru seçiminde kapının ağırlık ve uzunluğuna çok dikkat edilmelidir. Yanlış model motor seçiminde kapının çalışmasında sorun yaşanır.

Otomatik Kapı Sistemlerinde Uzaktan Kumanda Kullanılabilir mi?

Her otomatik kapı sisteminde olmasa da bazı otomatik kapı sistemlerinde uzaktan kumanda ile çalışma prensibi bulunur.

Otomatik Kapılar Uzaktan Kumanda Dışında Hangi Ürünler ile Çalışır?

Uzaktan kumanda dışında buton, kartlı geçiş, şifreli geçiş ve uzaktan tanıma gibi sistemler otomatik kapılarda kullanılmaktadır.

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked*